תפריט

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

פתרונות ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון – Synerion Success

גייסו, טפחו ושמרו את העובדים המוכשרים.
העמיקו מחוברות. היערכו לקראת העתיד.

האנשים שלכם הם אלה המביאים איתם ערך מוסף, מניעים את הצמיחה ומייצרים חדשנות. באקלים עסקי המשתנה תדירות, בכדי לשמור על יתרון תחרותי, ארגונים נדרשים לפעול בגמישות ובזריזות ולהתאים את האסטרטגיה העסקית ואת ניהול ההון האנושי שלהם לשינויים.

ניהול טאלנטים – Talent Management

עם הפתרונות של Success Synerion, חבילת הפתרונות הייחודית בענן של SAP SuccessFactors בשילוב עם תיק העובד של Synerion, תוכלו לטפח, לפתח ולשמר את העובדים, להעמיק מחוברות עובדים (Engagement), לבנות מנהיגות ארגונית מנצחת ולשפר תוצאות עסקיות.

הפתרונות שלנו נותנים מענה הוליסטי, בגישה מודולארית, לצרכים של ארגונכם, לתהליכים שחשוב לכם לנהל, לתרבות הארגונית, ולאופן עבודתכם. אין זה משנה במה בחרתם להתחיל, תמיד תוכלו להוסיף תהליכים משולבים ולשדרג את ניהול ההון האנושי שלכם. ואת כל זאת תוכלו לעשות בענן, תוך אבטחת מידע מיטבית ושמירה על פרטיות המידע.

אם בחרתם בתיק העובד Synerion Core HR תוכלו לשלב אותו עם מודולים של SAP SuccessFactors על מנת לקבל את הפתרון המיטבי במונחי עלות-תועלת וביישום מהיר, גם לחברות בסדר גודל בינוני.
כך תחסכו את הצורך להקים עובדים, תפקידים, עץ ארגוני ועוד, כתשתית למודולים השונים של SAP SuccessFactors. לחילופין תוכלו להשתמש בכל מודול של SAP SuccessFactors בצורה עצמאית.

SAP SuccessFactors הוא הפתרון המוביל לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון. פתרונות SAP SuccessFactors מסייעים לארגונים לצמצם ב- 32% את תחלופת העובדים הלא רצויה.
עם 100 מיליון עובדים, בלמעלה מ- 7,000 ארגונים בכל רחבי העולם המשתמשים ב- SAP SuccessFactors, זהו שירות התוכנה המוביל בענן, עם מספר המשתמשים הגבוה ביותר.

עם חבילת SAP SuccessFactors תוכלו לנהל תהליכי

אם אתם חותרים למצוינות, תמצאו אצלנו פתרונות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון, ברמה הגבוהה ביותר.

8 דברים שחשוב שתדעו אודות העובדים שלכם
החל מנתונים פשוטים לכאורה כמו מצבת כוח האדם בארגון ועד למודעות לחוזק הספסל – מי מהעובדים יוכל למלא תפקידים קריטיים במקרה הצורך, אלו הדברים שמנהלי משאבי אנוש חייבים לדעת על המועסקים בארגון שלהם
מחסן הכלים של מנהלי ה-HR
שכר, מענקים, בונוסים, חלוקת רווחים, הכשרות מקצועיות, הוקרה ועוד – יש כלים רבים להעלאת המוטיבציה של העובדים ולעידוד מצוינות. איך עושים את זה נכון? 10 טיפים להקלה על חיי מנהל/ת משאבי האנוש ולארגון הנכון של ה׳מחסן׳
לבנות מנהיגות ארגונית מנצחת
כל ארגון שחווה עזיבה של “כוכבים” מבלי שהיה להם “יורש” שיכול להיכנס לנעליהם במהרה, מכיר את הנזק שנגרם עד שממלאים את החלל הריק שנותר.
כך ניתן להבטיח עתודה ניהולית זמינה ומוכנה לאתגר. המדריך

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים