תפריט

לקבלת הצעה

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

למידה חברתית – SAP Jam Collaboration

קשרו בין אנשים למומחים ולידע.
אפשרו שיתוף שיעשה את העבודה.

למידה חברתית מאפשרת לכם לקצר תהליכים עסקיים ולהעמיק חיבור ושיתוף פעולה בין האנשים שלכם. 

מערכת למידה חברתית, SAP Jam, מספקת פלטפורמה לשיתוף פעולה חברתי במקום העבודה, מקשרת בין עובדים, לקוחות ושותפים לבין אנשים, מידע, תוכן ותהליכים הדרושים להם כדי לבצע עבודה – הכל במכשיר הנייד. SAP Jam משלבת סוגים שונים של שיתוף חברתי ומאפשרת לכם להטמיע בקלות תהליכים עסקיים רבים.

 • קליטת עובדים – למידה חברתית, בשילוב עם למידה פורמאלית, מאפשרת לצמצם את העלויות והמשאבים לקליטה מוצלחת של עובדים חדשים. מערכת SAP Jam מחברת בין עובדים חדשים למומחים ולתכנים רלוונטיים ספציפית להם, ומאפשרת שיתוף מידע וניסיון נצבר.
 • תרבות ארגונית מעודדת למידה – SAP Jam מאפשר סגנונות למידה מגוונים שיסייעו לעובד לרכוש ידע חדש ולהגדיל את האפקטיביות שלו. באמצעות שיתופי פעולה, פנייה לעמיתים ומומחים, פורומים מקצועיים וקהילות בלתי פורמליות, העובדים שלכם ימצאו דרכים חדשות ויצירתיות לקבל תשובות לשאלותיהם ולהעשיר את היעד המקצועי שלהם תוך כדי עבודה.
 • העמקת מחוברות ארגונית (Engagement) – כאשר העובדים שלכם מחוברים לארגון, הם מחויבים להצלחה שלו. SAP Jam מעמיקה מחוברות ומאפשרת קשרים עם מנטורים, עמיתים ומומחים, על מנת לחלוק ידע אחד-על-אחד או מול רבים.
 • משאבי אנוש מפשטים תהליכים עסקיים – תקשורת פנים ארגונית ושיתופי פעולה, מתחילים מלמעלה, במשאבי האנוש. SAP Jam מאפשרת לכם להכריז על יעדי הארגון, יוזמות, ידיעות חדשות ועוד, כמו גם לבנות קהילה פנימית שתנחה עובדים בכל הקשור לתהליכים חדשים ותיתן מענה מקצועי לשאלותיהם.
 • רשת חברתית לשיתוף מידע, המאפשרת לעובדים / צוותים / מחלקות לדון, להגיב ולפרסם בפיד של הקבוצה, לתת המלצות, לעקוב אחר אנשים או נושאים ועוד.
 • מגוון סוגים של שיתופי פעולה – החל בצוותים קטנים פנימיים שעובדים על פרויקט מסוים, דרך צוותים חיצוניים ועד לקבוצות פרטיות של לקוחות VIP – מקבצים יחד את קהל היעד לשיתוף מידע ופעולה:
  • שיתוף, הצגת, הורדת קבצים והוספת הערות, תמונות וסרטונים מתוך SAP Jam, או מתוך מאגר התוכנים שלכם
  • הקצאת משימות ומעקב אחריהן עד להשלמת הפרויקט.
 • שיתוף פעולה מובנה – עבודה מובנית על בסיס הנחיות, אסטרטגיות וקבלת החלטות:
  • השוואת טבלאות בעד / נגד
  • מידע ופורומים של שאלות ותשובות
  • דירוג חלופות ותוצאות מצטברות
  • תבניות עבודה קבוצתיות, המקשרות בין תהליכים עסקיים, מידע ואנשים.

עובדים ביחד

SAP Jam מספקת אינטגרציות מובנות למערכות ניהול תוכן של צד שלישי, כגון Microsoft SharePoint, Box, Google Drive for Work, OpenText ועוד. מערכת למידה חברתית בענן, SAP Jam, יכולה לעבוד כפתרון עצמאי, או במשולב עם מערכת פיתוח עובדים והמשכיות ניהולית, SAP SuccessFactors Succession and Development, בכדי לחבר את העובדים שלכם למידע ומומחים ולהבטיח רצף למידה. כחלק מפתרון Synerion Success ניתן לשלב בין המערכת לתיק העובד של סינריון Synerion Core HR, לקבלת פתרון מיטבי במונחי עלות-תועלת.

 למידע נוסף אודות SAP Jam הקליקו

פיתוח עובדים – Win-Win לעובד ולארגון
ארגון שמשכיל להשקיע בפיתוח העובדים, משיג win-win, הן בפן העסקי והן בשביעות הרצון של העובדים וביכולת שלו לשמר את המוכשרים שבהם בארגון.
איך עושים זאת נכון? – קבלו 7 טיפים שיעזרו לכם להבטיח שההשקעה באנשים שלכם תניב תוצאות.
הייתם הולכים לרופא שלא עבר השתלמויות בעשר השנים האחרונות?
אנחנו חיים בעידן בו הידע המקצועי מתיישן במהירות. עובדים שאינם מרחיבים ומעדכנים את הידע שלהם במסגרת העבודה, לא יוכלו להתקדם במסלול הקריירה לו הם שואפים; כך בונים תכניות הדרכה ופיתוח עובדים אפקטיביות
מאת תמר בראל, מנהלת תחום Talent management בסינריון
מחוברים - גרסת ההייטק הישראלי
איך הפך המושג Engagement לכה חשוב בהייטק המתמודד מדי יום עם שימור כח האדם האיכותי? מה אומרים על כך הסקרים ומנהלי משאבי האנוש המתמודדים בשטח עם המצב? “מחלקת משאבי האנוש צריכה לזהות את העובדים בעלי הכישורים הקריטיים לארגון, עם התרומה המשמעותית והפוטנציאל הגבוה”. מסבירה תמר בראל

לקבלת הצעה

 • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים