אודות

ברוכים הבאים לבלוג HR times, הבלוג המקיף והמקצועי על עולם ניהול משאבי האנוש בישראל.
כאן תוכלו להתעדכן בחדשות מעולם המחקר והאקדמיה, מעולם התעשייה ומערוצי תוכן מובילים אודות תחום משאבי האנוש על שלל גווניו ורבדיו. בנוסף, נפרסם כאן בבלוג סקירות וניתוחים של מוצרים מתקדמים כגון פתרונות לניהול טאלנטים באירגון, וטכנולוגיה לניהול מערך העובדים.

בלוג HR Times נכתב ומתופעל על ידי מיטב המומחים  בחברת Synerion (לביא טיימטק לשעבר), המציעה פתרונות טכנולוגים ושירותים המגשרים ומקשרים בין פעילות כוח אדם השוטפת ובין הניהול היזום של ההון האנושי.
אתם מוזמנים להצטרף לדיונים המקצועיים, להגיב, לשתף ולהכיר את העמיתים שלכם בעולם הרחב של משאבי האנוש.

מי אנחנו?

Synerion (לביא טיימטק לשעבר) מתמחה במתן פתרונות תוכנה מקיפים לניהול ההון האנושי התומכים בניהול כל שלבי מחזור חיי העובד בארגון.  

הפתרונות שלנו מגשרים בין פעילות כוח האדם השוטפת לניהול יזום ומעצים של ההון האנושי. בכך הם מאפשרים לארגונים למקסם את המשאב היקר ביותר – המשאב האנושי – וליצור סינרגיה בין ביצועי העובדים לאסטרטגיה העסקית.

ל–Synerion  ניסיון של למעלה מ- 3 עשורים, 8,000 ארגונים ברחבי העולם ומערכות המשרתות למעלה מ- 7,500,000 עובדים.

מתפעול יומיומי של מערך העובדים וחישובי שכר, דרך בקרת כניסה, ועד לניהול אסטרטגי של ההון האנושי, הפתרונות המתקדמים שמציעה Synerion גדלים עם הארגון ומספקים לו ערך מוסף ומענה מתמשך, לצרכיו המידיים וליעדיו העתידיים.

חברת Synerion מקפידה לאורך שנות קיומה על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, תוך הקפדה על רמה מקצועית גבוהה, ניהול איכותי ושמירת סטנדרט אחיד בפיתוח המוצרים השונים.

בחברת Synerion  מועסקים כ- 100 אנשי מקצוע המתמחים בפיתוח, תמיכה ויישום של המערכות לניהול המשאב האנושי.

מוצרי החברה נמכרים בארץ ובחו"ל תוך הקפדה על איכות המוצרים, איכות התמיכה והשרות לאורך שנים.

מה אנחנו עושים?

 • ניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management) – חבילת הפתרונות החדשה בענן של סינריון לניהול מערך העובדים בארגון, Synerion WFM 4G, נותנת מענה מלא לתהליכי ניהול עובדים ומאפשרת לכם לייעל באופן משמעותי את מגוון המשימות של ניהול כוח האדם בארגון: החל מניהול זמן ונוכחות וניהול היעדרויות, דרך סידור עבודה למניעת מצבי איוש חסר/יתר, התראות לשמירה על חוקי עבודה, תמחיר משימות לשליטה בעלויות העבודה, אפליקציה לדיווח באמצעות הסמארטפון, ועוד.

  ממשק חדשני לעובדים ומנהלים, מבוסס HTMLS, מאפשר גישה ישירה למידע הנדרש באמצעות כל דפדפן. התראות והודעות יזומות מפנות את תשומת ליבכם לנושאים שדורשים טיפול ועדכון מיידי. תצוגות נתונים ויכולות Analytics חושפות בפניכם מדדים חשובים בזמן אמת, ומאפשרות בקרה וביצוע התאמות נדרשות.

 • חשבות שכר – חבילת Synerion 100 – לחברות בגודל קטן ובינוני – שירותי חשבות שכר מחשב שכר בכיר, מיומן ומנוסה, כמו גם פתרונות משולבים לניהול נתוני שכר, משאבי אנוש ונוכחות עובדים.
  חבילת Synerion 500 למנהלי משאבי אנוש וחשבי שכר בחברות גדולות – פתרונות משולבים לניהול נתוני שכר, משאבי אנוש ונוכחות עובדים.
  חבילת Synerion Basic לרואי חשבון – פתרונות משולבים לניהול נתוני השכר ודיווחי נוכחות של עובדים.
  הפתרונות המשולבים שלנו, לניהול כל נושאי השכר והמשאב האנושי, חוסכים לכם את הצורך בהקמת נתונים במערכות שונות, מאפשרים לכם אוטומציה של תהליכים וצמצום אדמיניסטרציה וניירת.

 • בקרת כניסה – פתרונות בקרת כניסה המתקדמים, מאפשרים ניהול הרשאות כניסה ויציאה מהארגון ומאתרים מוגדרים, במטרה למנוע כניסה של מי שאינם מורשים, ומהווים חלק אינטגראלי ממערך האבטחה של הארגון.
  מערכות בקרת הכניסה משתלבות באופן מלא עם מערכת הנוכחות של Synerion, חוסכות את הצורך בהקמה כפולה של נתוני העובד ומאפשרות זרימת נתונים בין המערכות.

 • ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון – Success Synerion היא חבילת הפתרונות הייחודית בענן של SAP SuccessFactors בשילוב עם תיק העובד של Synerion. בעזרת פתרונות Synerion Success תוכלו לגייס עובדים, לטפח, לפתח ולשמר אותם, להעמיק מחוברות לארגון (engagement), לזהות את בעלי התרומה המרכזית להשגת היעדים ואת בעלי הפוטנציאל לצורך בניית מנהיגות ארגונית מנצחת ולשיפור התוצאות העסקיות.

  הפתרונות SAP SuccessFactors נותנים מענה הוליסטי, בגישה מודולארית: משלב הגיוס, דרך קליטת עובדים, הערכת עובדים, ניהול תמריצים, ניהול למידה ופיתוח עובדים ועד לתכנון העתודה הניהולית.

רוצים לשמוע עוד?

שתף: