תפריט

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

אודות Synerion North America

Synerion North America, לשעבר TimeTech, היא חברת הבת של Synerion, האחראית על פעילות החברה בצפון אמריקה: ארה”ב וקנדה.
Synerion North America שהוקמה בשנת 2000, מספקת את פתרונות ה- WFM – Workforce Management (ניהול מערך העובדים) המקיפים של סינריון לחברות קטנות כגדולות במגוון מגזרים עסקיים כגון: ייצור, קמעונות, מלונאות ואירוח, שירותי בריאות ועוד.

עם רכישת חברת ITR Systems Division הקנדית בשנת 2011, הפכה Synerion North America לספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה לפתרונות WFM לשוק הבינוני.

עם הסינרגיה הנובעת מהשילוב בין Synerion ל- ITR והניסיון המצטבר של למעלה מ- 70 שנה, עם למעלה מ- 8,000 לקוחות ומערכות המשרתות 7,500,000 עובדים, מציעה החברה פתרונות לאופטימיזציה של המשאב היקר ביותר של הארגון – המשאב האנושי המאפשרים מימוש היעדים הארגוניים ומיקסום תוצאות עסקיות.

פתרונות מקיפים הנותנים מענה לצרכי הלקוחות

חבילת פתרונות ה- WFM האינטגרטיביים שלנו, בטכנולוגיה חדשנית, ושימוש בשיטות עבודה ותהליכים מוכחים – Best Practice, מאפשרת לארגונים ניהול מדיד של זמן ונוכחות עובדים, היעדרויות, סידור עבודה, תמחיר משימות ועוד.

אנו ב- Synerion North America מבינים כי למרות שיש קווי דמיון מסוימים בין ארגונים שונים ומגזרים עסקיים שונים, הרי שכל חברה היא ייחודית. זו הסיבה שאנו מתחקרים את הצרכים הספציפיים שלכם, את אופן עבודתכם ואת התרבות הארגונית, לפני תחילת יישום של כל פרויקט. כך נוכל להתאים את המערכות הגמישות שלנו וליישם את הפונקציונאליות העשירה שלהן, באופן המיטבי עבורכם.

עם פתרונות מקיפים הניתנים ליישום מדורג בצורה מודולארית, הפתרונות המתקדמים שלנו גדלים עם הארגון שלכם ומספקים לו ערך מוסף ומענה מתמשך, לצרכיו המידיים וליעדיו העתידיים.

בין לקוחות Synerion North America

Siemens logo
Telus logo
AIC Logo
Kohl & Frisch logo
Trueblue logo
Southern Alberta Institute of Technology logo
La Vie en Rose logo

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים