תפריט

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

הודעות לעיתונות

03/03/2020
חדש מסינריון: חבילת חשבות שכר ונוכחות לחברות קטנות ובינוניות

סינריון מערכות, המתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון, משיקה את Synerion 100 – חבילת פתרונות לעסקים קטנים ובינוניים. החבילה החוסכת ללקוחות עלויות ומשאבים, כוללת שירותי חשבות שכר, ופתרונות תוכנה משולבים לניהול המשאב האנושי.

ללא צורך בתשתיות, גישה מכל מקום, שירותי חשב שכר בכיר במיקור חוץ, תאימות לרגולציה והאבטחה בתקנים מחמירים במיוחד.

קרא עוד

27/01/2020
סקר HCMA: שישה מתוך 10 מנהלי משאבי אנוש: סגנון הניהול הוא המחסום העיקרי בפני שינוי התרבות הארגונית

סקר חדש מגלה כי בשעה שחברות נאלצות להתמודד יומיום עם עולם העבודה הדינאמי, הצורך לשמר עובדים, להעמיק את המחוברות שלהם לארגון (engagement), לחזק את שיתופי הפעולה ולעודד החדשנות, אחד הגורמים שבולמים שינוי הוא דווקא המנהלים עצמם.
המחקר מעלה כי כ-60% מהמרואיינים, כולם אנשי משאבי אנוש בכירים, אומרים כי סגנון הניהול הוא המחסום העיקרי בפני שינויים נדרשים בתרבות הארגונית.
״מפתיע היה לגלות כי דווקא אותם מנהלים שדורשים את השינוי, הם אלה שבאמת צריכים להשתנות בפועל״ אומרים הסוקרים.

קרא עוד

09/01/2020
LabourGenie.Net תשווק את מוצרי סינריון בדרום אפריקה

סינריון מערכות ממשיכה להעמיק את פעילותה בדרום אפריקה: LabourGenie.Net תמכור ותטמיע מערכות שלה במדינה זו . המערכות של סינריון מיועדות לניהול מערך עובדים, כולל ניהול נוכחות והיעדרות עובדים, סידורי עבודה וכדומה. בחברה אומרים כי ההסכם צפוי להכניס לה בשנים הקרובות עסקאות בהיקפים של מיליוני דולרים.

קרא עוד

01/09/2019
שיתוף פעולה חדש בין SAP לסינריון, להפצת ויישום פתרונות SAP SuccessFactors בענן – בשורה גם לעסקים בינוניים

השילוב בין מערכותSAP SuccessFactors  לניהול ההון האנושי, עם ‘תיק העובד’ של סינריון, מאפשר להציע גם לעסקים בינוניים, את חבילת הפתרונות המיטבית במונחי עלות-תועלת. והכל בענן.

קרא עוד

04/09/2018
סינריון מערכות הוסמכה לתקן אבטחת המידע ISO 27001

ההסמכה של סינריון על ידי המכון לבקרה ואיכות, התקבלה לאחר יישום של תהליך פנים ארגוני בסינריון, במהלכו הוטמעה בהצלחה, בהתאם לדרישות התקן, מערכת ניהול אבטחת מידע

קרא עוד

07/05/2018
סינריון מערכות הוסמכה לתקן אבטחת המידע ISO 27001ענקית התקשורת הקנדית TELUS Venturesתנהל את מערך 5,000 מעובדיה באמצעות פתרונות התוכנה של סינריון

Synerion North America, חברת הבת של סינריון מערכות, הפעילה בקנדה וארה”ב, חתמה על עסקה עם ענקית התקשורת הקנדית TELUS Ventures, לניהול 5,000 העובדים בחנויותיה, באמצעות פתרונות סינריון. שווי העסקה נאמד בתעשייה במספר מיליוני שקלים.

TELUS Ventures היא מספקי התקשורת המובילים בצפון אמריקה, עם נתח שוק של כ- 30 מיליארד דולר.

בשלב הראשון של הפרויקט, TELUS Ventures בחרה בפתרונות של סינריון בענן, לצורך ניהול זמן ונוכחות, סידור עבודה הכולל “השאלת עובדים” בין חנויות ואזורים, וניהול שוטף של עובדי החנויות שלה.

קרא עוד

24/03/2018
מחקר Aberdeen:

מחקר חדש של חברת המחקר הגלובלית Aberdeen, מגלה את מה שארגונים מתחילים לחוש בשטח: הניירת, ובעיקר הטפסים, הופכים לאלקטרוניים, מומרים לקבציי מחשב, ולחלקם הגדול ניתן לצרף חתימות דיגיטליות.

המהלך מאפשר למנהלי ואנשי משאבי האנוש בארגונים, לתקשר עם העובדים באופן מהיר יותר ויעיל יותר, ומהצד של העובדים מדובר ללא ספק, על פישוט תהליכים, שיפור חוויית העובד והעמקת המחוברות (engagement) שלו לארגון.

קרא עוד

28/02/2018
סינריון ו- Ibereffect חתמו על הסכם שיתוף פעולה

סינריון ממשיכה את המומנטום באירופה
חתמה על שותפות עסקית עם ענקית הייעוץ וה- IT הספרדית, Ibereffect,
למכירת והטמעת פתרונות תוכנה לניהול מערך העובדים בענף המלונאות באירופה.

במסגרת הפתרונות הטכנולוגיים השונים ש- Ibereffect מטמיעה אצל לקוחותיה בענף המלונאות, היא תציע מעתה את Synerion Hospitality Suite, חבילת הפתרונות הייעודית של סינריון לענף המלונאות והאירוח.

קרא עוד

28/09/2017
סינריון חתמה על עסקאות למכירת מערכות ניהול נוכחות עובדים לאוניברסיטאות, בתי מלון ומפעלים – בהיקף מיליוני דולרים

סינריון מערכות, המתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון, ממשיכה להעמיק את פעילותה בצפון אמריקה, באמצעות חברת הבת שלה Synerion NA. החברה חתמה לאחרונה על מספר עסקאות בקנדה ובארה”ב, למכירת מערכות נוכחות אשר ישרתו עשרות אלפי עובדים במגזרי שוק שונים. שווי העסקאות הכולל מוערך במיליוני דולרים.

קרא עוד

28/08/2017
GetApp מקבוצת גרטנר, דרגה את פתרונות ניהול הנוכחות של סינריון בין חמשת מובילי הקטגוריה

בהשוואה בין ספקי תוכנה, שנערכת על ידי GetApp מקבוצת גרטנר, דורגו פתרונות ה- WFM – Workforce Management של סינריון בין חמשת מובילי הקטגוריה.
GetApp מדרגת תוכנות בענן עפ”י קריטריונים כגון חוות דעת של משתמשים, אינטגרציה, פתרונות במובייל ועוד. הדירוג הוא דירוג עצמאי ללא אינטרסים כלכליים או קשר כלשהו בין GetApp לספקים.

קרא עוד

29/03/2017
סינריון מערכות ו- GoTech Vision חתמו על הסכם שיתוף פעולה: העסקה המשותפת הראשונה במרכז רפואי ברזילי

ההסכם בין שני הגופים, מאפשר ביצוע של פרויקטים אינטגרטיביים של שתי החברות, תוך שליטה ובקרה ממערכת מרכזית אחת, על מערכות אבטחה וניהול.  מערכת Genesys של Go Tech Vision, הפשוטה להפעלה וידידותית למשתמש, מאפשרת שליטה ובקרה במערכות דוגמת מערכת הנוכחות ובקרת הכניסה של סינריון. השילוב מאפשר לקבוע מערך חוקים והתראות המאפשרים לנהל אמצעים שונים במצבי שגרה ובחירום תחת פלטפורמה אחודה.

קרא עוד

18/01/2017
סינריון מערכות חתמה עם Swakop Uranium, ענקית כריית האורנים בנמיביה, על הסכם למכירת והטמעת מערכות לניהול נוכחות של למעלה מ- 2,000 עובדיה

Swakop Uranium  מחפשת, מפתחת וכורה אורניום אוקסידי, כמשאב חסכוני, ידידותי לסביבה ובסיכון נמוך, לייצור אנרגיה. המכרה, שפותח בהשקעה של למעלה מ- 3 מיליארד דולר, הוא הפרויקט הגדול ביותר בנמיביה והוא בשלבים הראשונים של כריה בפועל. המכרה צפוי להיות מכרה האורניום השני בגודלו בעולם, עם פוטנציאל של 6,800 טון של אורניום אוקסידי בשנה, למשך לפחות 20 השנים הבאות.

Swakop Uranium תנהל את הנוכחות והיעדרויות של 2,000 עובדיה באמצעות מערכת Synerion Direct.

קרא עוד

20/12/2016
עלייה של 70% בהשקעת ארגונים בטכנולוגיות לניהול המשאב האנושי במובייל

סקר שערכה Sierra- Cedar מצביע על גידול של 70% בפונקציות של ניהול HR באמצעות המובייל. בין הנושאים בהם נרשמה עליה דרמטית בתהליכים המבוצעים במובייל בולטים תהליכים אופרטיביים כגון סידור עבודה (צפייה ושינויים), בקשות היעדרות, דיווחי נוכחות ושכר. עליה נרשמה גם בתהליכים נוספים של ניהול המשאב האנושי, כגון: גיוס עובדים (פרסום משרות ותיאום ראיונות), כמו גם הערכת עובדים ושיחת משוב.

קרא עוד

12/12/2016
סינריון וטריפל סי משיקות פתרון ניהול נוכחות עובדים לחברות קטנות

מערכת ניהול הנוכחות TimeBit Cloud מבית סינריון, המשווקת ע”י טריפל סי, מאפשרת דיווח, ניהול ובקרה של שעות העבודה ושעות ההיעדרות של העובדים בחברה, כמו גם דיווח משימות שבוצעו, בין אם מדובר בעובדי משרד או בעובדים בשטח. הדיווח נעשה באמצעות מערכת אינטרנטית או אפליקציית סמארטפון הכוללת מיקום ההחתמה. המערכת אינה דורשת התקנה – פשוט להירשם, להתחבר ולדווח.

לראשונה, יוכלו גם ארגונים קטנים ליהנות מיתרונות מערכות הנוכחות של סינריון.

קרא עוד

07/11/2016
מקום עבודה אפקטיבי: קיימים פערים גדולים בין תפיסות מעסיקים לאלו של העובדים

סקר משאבי האנוש של MERCER מצביע על פערים גדולים בין תפיסות מעסיקים לאלו של העובדים לגבי ׳מקום עבודה אפקטיבי׳.

הסקר מצביע על ביטחון מופרז מצד מעסיקים. בעוד ש- 70% ממנהלי משאבי האנוש אמרו שהם בטוחים ביכולתם לאייש את תפקידי המפתח מתוך מאגר העובדים הקיים בארגון, 28% מהעובדים אמרו כי הם מתכננים לעזוב את הארגון בשנה הקרובה.

קרא עוד

11/09/2016
GetApp דרגה את תוכנת סידור העבודה של סינריון בין מובילות הקטגוריה

בהשוואה בין ספקי תוכנה, שנערכת על ידי GetApp מקבוצת גרטנר, דורג פתרון סידור העבודה של סינריון בין מובילי הקטגוריה.

GetApp מדרגת תוכנות בענן עפ”י קריטריונים כגון חוות דעת של משתמשים, אינטגרציה, פתרונות במובייל ועוד. הדירוג הוא דירוג עצמאי ללא אינטרסים כלכליים או קשר כלשהו בין GetApp לספקים.

קרא עוד

30/06/2016
סינריון חתמה עם RTT, ענקית הלוגיסטיקה בדרום אפריקה, על הסכם למכירת והטמעת מערכות לניהול זמן ונוכחות של למעלה מ- 5,000 עובדיה

העסקה הכוללת חבילת פתרונות מרכזיים המותאמים לצרכי חברות בתחום השילוח והלוגיסטיקה, תאפשר ל- RTT לנהל את הנוכחות והיעדרויות של כל עובדי הקבוצה, כולל אנשי השטח, ולתכנן ולהפיץ סידור עבודה לעובדי משמרות.

קרא עוד

20/06/2016
תאגיד המדיה הקנדי "מטרולנד" ינהל את מערך 5,000 עובדיו באמצעות פתרונות התוכנה של סינריון

Synerion North America, חברת הבת של סינריון מערכות, הפעילה בקנדה וארה”ב ומתמחה בפתרונות תוכנה מתקדמים לניהול מערך העובדים בארגון (Workforce Management), חתמה על עסקה עם תאגיד המדיה מטרולנד, המוציא לאור מעל 100 עיתונים שונים ברחבי קנדה. שווי העסקה נאמד בתעשייה במספר מיליוני שקלים.

קרא עוד

08/06/2016
אוטומציה החדשה וסינריון מערכות חתמו על הסכם שיתוף פעולה המאפשר להציע למגזר המוניציפלי פתרון משולב לניהול משאבי אנוש, נוכחות ושכר

סינריון מערכות ו”אוטומציה החדשה” מבית One, חתמו על הסכם שיתוף פעולה. במסגרת ההסכם מציעות החברות פתרון משולב, איכותי וסינרגטי של מערכות הדגל שלהן, לניהול משאבי אנוש, נוכחות ושכר – פתרון המותאם במיוחד לדרישות המגזר המוניציפלי, לגופים מטעמו ולמוסדות ציבור נוספים.

קרא עוד

23/05/2016
סקר משאבי האנוש של Harvey Nash:

ניהול טאלנטים, גיוס ומחוברות עובדים (engagement) הם בעדיפות עליונה עבור מנהלי משאבי אנוש ברחבי העולם. 

דגשים מיוחדים ניתנו לשימור עובדים, הדרכה ופיתוח ויצירת מוטיבציה, ומעידים כי חברות משקיעות ומגינות על המשאב היקר ביותר שלהן – האנשים.

קרא עוד

23/03/2016
מצמצמים אדמיניסטרציה וניירת

סינריון משיקה תיק עובד אינטרנטי הכולל מידע עדכני והיסטורי במקום אחד, נגיש ומאובטח.

01/03/2016
אבנר מימון מונה למנכ״ל EMEA בסינריון

במסגרת תפקידו החדש יהיה מימון אחראי על ניהול כל פעילות סינריון בארץ ובאמצעות המפיצים ברחבי העולם (למעט חברת הבת הפועלת בצפון אמריקה).

08/02/2016
סקר Sierra-Cedar:

80% מהחברות המשתמשות בפתרונות טכנולוגיים לניהול מערך העובדים יישמו רכיבי ניהול זמן ונוכחות. עליה דרמטית צפויה בשימוש במובייל.

עפ”י הסקר, רכיב ניהול זמן ונוכחות מיושם ב- 80% מהארגונים, ניהול היעדרויות ב- 55% מהארגונים, מערכת סידור עבודה ב- 32% מהארגונים ומערכת תמחיר משימות ב- 22% מהארגונים. עורכי הסקר גם חוזים עליה דרמטית בטווח הקצר, בכל הקשור לשימוש במובייל לדיווחי נוכחות ויישומי WFM נוספים.

קרא עוד

03/01/2016
סקר Aberdeen:

79% מהחברות מדווחות על מחסור בעובדים בעלי כישורים קריטיים לארגון, ובעיקר בבעלי פוטנציאל מנהיגותי

על פי המחקר, בארגונים מובילים קיימת הבנה שחייבים בנוסף לזהות את התפקידים הקריטיים לצמיחה ארגונית ולחבר בין התפקידים הקריטיים לבין העובדים בעלי התרומה המרבית לארגון.

קרא עוד

15/11/2015
סקר Human Capital Media Advisory Group:

למעלה ממחצית מנהלי משאבי אנוש בארגונים הגדילו ב-2015 את ההוצאה על טכנולוגיה לניהול המשאב האנושי בארגון.

על פי הסקר, מנהלי ה-HR אפיינו את הטכנולוגיות המסייעות להם בעבודה השוטפת, בעיקר מערכות לניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management), גיוס עובדים, ניהול הלמידה, הערכת ביצועי עובדים, Analytics, ניהול תמריצים ותגמול, המשכיות ניהולית, ניהול טאלנטים ומובייל.

קרא עוד

09/06/2015
"המערכות הטכנולוגיות לניהול מערך העובדים הן כלי קריטי בתפעול השוטף של חברות וארגונים"

סקר Sierra-Cedar 2014–2015:

היישום המשמעותי ביותר עבור חברות וארגונים, מתוך פתרונות לניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management), הוא ניהול זמן ונוכחות – 80% מהנשאלים דיווחו על שימוש אינטנסיבי בפתרון הזה.

במקום השני נמצאו יישומי ניהול היעדרויות עובדים – בשימוש אינטנסיבי אצל 55% מהמשיבים.

קרא עוד

19/04/2015
סקר Aberdeen: חברות המנהלות תהליכים אוטומטיים ואינטגרטיביים לניהול מערך העובדים, משפרות ב- 5-20% את הפרודוקטיביות

פריון העובדים הוא מפתח להצלחת הארגון ומאפשר לעקוב ולקבוע את השפעת ההון האנושי על הביצועים העסקיים. סקר בינלאומי חדש של חברת המחקר Aberdeen בדק כיצד חברות מצליחות מנהלות, מודדות ומנסות לשפר את הפרודוקטיביות של העובדים.
עוד מעלה הסקר כי ניהול נכון של חופשות והיעדרויות מצמצם ב- 33% את כמות השעות הנוספות הבלתי מתוכננות. 

קרא עוד

17/02/2015
סינריון מערכות חתמה על שתי עסקאות למכירת והטמעת מערכת חכמה לניהול זמן ונוכחות של אלפי עובדים בדרום אפריקה

חברת RAM, מחברות השילוח וההפצה הגדולות בדרום אפריקה מעסיקה מעל 6,000 עובדים הפרוסים בכל רחבי המדינה. לחברה כ- 1,500 משאיות העובדות בשלוש משמרות, והיא רכשה בנוסף למערכת Synerion Direct גם את מערכת סידור העבודה של סינריון, לצורך השיבוץ האפקטיבי ביותר של הנהגים למשמרות.
Aspen Pharmacare, היא יצרנית תרופות וציוד רפואי עם ותק של 160 שנים ופריסה באתרים רבים בכל רחבי דרום אפריקה.  באמצעות מערכת Synerion Direct תנהל החברה בשלב הראשון את הנוכחות וההיעדרויות של 5,000 מתוך 10,000 עובדיה.

קרא עוד

26/01/2015
בעקבות כניסתו לתוקף של "חוק הודעה למועמד"

סינריון מציגה: פתרון דיגיטאלי המאפשר עדכון מועמדים בתהליך גיוס 
במסגרת הגרסה החדשה של מערכת גיוס העובדים Synerion Recruitment, מציגה סינריון את המענה שיסייע לארגונים וחברות השמה, לעמוד בדרישות החוק החדש.
החוק שיכנס לתוקפו ב- 31.1.2015, קובע כי על החברה המגייסת למסור למועמד הודעה על התקדמות תהליך הגיוס, לפחות אחת לחודשיים. כמו כן, במידה והמועמד לא התקבל לעבודה, על החברה להודיע על כך עד שבועיים מרגע שהתקבל אדם אחר לתפקיד.

קרא עוד

07/12/2014
חדש! פורטל למנהל גם בסמארטפון

פתרון חדש של סינריון מאפשר למנהלים להשתלב בגיוס העובדים שלהם באמצעות הסמארטפון – מכל מקום ובכל זמן.
המנהל המקצועי יכול מהיום לקרוא באמצעות הנייד שלו את קורות החיים של מועמדים למשרות בתחום אחריותו, לאשר לזמן את המתאימים לראיון, לשלוח חוות דעת לאחר ראיון עם מועמד, ולהודיע על המשך/הפסקת תהליך מול מועמד מסוים.

קרא עוד

30/11/2014
סקר HCM: הערכת ביצועי עובדים היא חלק הכרחי מהערכת ביצועי הארגון

אחת הסוגיות שמטרידות כיום ארגונים רבים המתכננים לבצע הערכה של ביצועי הארגון, היא עד כמה יש חשיבות להערכה האינדיבידואלית של ביצועי כל עובד ועובד.
סקר שבוצע על ידי HCM – Human Capital Media Advisory Group, מגלה ש-63% ממנהלי ה-HR מסכימים כי תהליך הערכת ביצועי העובדים חייב לקבל קדימות עליונה כחלק מרכזי  בניהול הביצועים של הארגון. על פי הסקר, הצורך לוודא שהשקעה בהון האנושי אכן מביאה ערך לארגון, נמצא בשורה אחת עם הניהול האסטרטגי שלו.

קרא עוד

29/10/2014
דו"ח ריבוע הקסם של גרטנר: Lumesse ממוצבת כ"חברה בעלת חזון" בקטגוריית פתרונות לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון

דו”ח ריבוע הקסם (Magic Quadrant) של גרטנר לשנת 2014, בנושא מערכות תוכנה לניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון (Talent Management), ממקם את חברת Lumesse הבינלאומית, מהמובילות התחום, כחברה בעלת חזון. 
הדו”ח סוקר את שוק הפתרונות בקטגוריה, המסייעים לארגונים לנהל תהליכי מפתח כגון טיפוח, פיתוח ושימור עובדים, המשכיות ניהולית ועוד, מודד את הספקים המובילים בתחום על פי “יכולתם להוציא לפועל” ו”שלמות החזון”.

קרא עוד

05/10/2014
סקר HCM: המעסיקים מתכוונים להגדיל את ההשקעה בטכנולוגיות מובייל וענן לניהול משאבי אנוש

סקר חדש שנערך על ידי Human Capital Media Advisory Group ובחן את השימוש בטכנולוגיות לניהול משאבי אנוש בארגונים, מעלה כי מרבית הנשאלים בסקר דיווחו על מגמת גידול בהשקעה שלהם בטכנולוגיות HR.
כאשר נשאלו הנחקרים איזה תוכנות משאבי אנוש הם מתכוונים לרכוש לשנה הקרובה, 20% הצביעו על תוכנות מובייל בראש ובראשונה.
על פי הסקר, מנהלי ה-HR יעבירו חלק מתקציביהם לתחום מערכות בענן/ תוכנות כשירות/תוכנה באירוח .

קראו עוד בידיעה המלאה שהתפרסמה בסטטוס

15/07/2014
מאיה מיקור חוץ בחרה במערכת גיוס עובדים של סינריון

מאיה מיקור חוץ, המתמחה בשרותי גיוס, איתור, מיון והעסקת מומחי מחשוב ויועצים לתחום  הטכנולוגיה ולמערכות המידע, בחרה במערכת גיוס העובדים – Synerion Recruitment מבית סינריון.
המערכת מאפשרת לחברה לקצר את משך תהליך הגיוס של עובדים חדשים, מצמצמת עלויות, מרחיבה את היקף החיפוש על ידי סנכרון עם רשתות חברתיות ומשפרת את איכות התאמת המועמד למשרה.

קרא עוד

14/01/2014
Synerion השיקה מערכת תוכנה חדשה לתכנון ובקרה של סידור העבודה

הפתרון החדש, ה-Synerion Scheduling, מאפשר שליטה  בעלויות העבודה, שיבוץ איכותי של עובדים למשמרות על פי עומסי העבודה הצפויים, תוך התחשבות בזמינות העובדים ובהעדפותיהם.

01/01/2014
הטרנד החדש: מערכות תוכנה לניהול HR

סקר CedarCrestone הבינלאומי: 96% מהחברות הרב-לאומיות אימצו מערכות תוכנה לניהול משאבי אנוש. 
הסקר שמבוסס על כ-1,300 חברות המייצגות 20 מיליון מועסקים ברחבי העולם, מסמן גם שתי טכנולוגיות בולטות בתחום ה-HR עם הכניסה לעידן ה’ענן’: גיימיפיקציה ויישומי מדיה חברתית.

קרא עוד

09/12/2013
שירות חדש מאפשר משלוח קורות חיים ישירות מהסמארטפון או מהטאבלט

שירות חדש למחפשי עבודה, “הפורטל למועמד“, מאפשר מהיום תקשורת ישירה בין מחפש העבודה לחברה המגייסת. הפורטל, המהווה חלק אינטגרלי מעמוד המשרות הפתוחות באתר האינטרנט של החברה המגייסת, מאפשר למועמד פוטנציאלי להגיש את מועמדותו למשרה המתאימה לכישוריו בתהליך מהיר וידידותי, החושף בפניו משרות נוספות שעשויות לעניין אותו.

קראו עוד בידיעה שהתפרסמה ב- Daily Maily

17/11/2013
חממת רד ביומט בחרה בפתרון האקספרס של סינריון לניהול זמן ונוכחות עובדים

חממת רד ביומד משאירה מאחור את הניהול הידני של זמן ונוכחות העובדים ומאמצת את מערכת האקספרס של סינריון

גרסת האקספרס לניהול זמן ונוכחות של חברת סינריון – ה-“Synerion WFM Express“, הוטמעה בחברת
רד ביומד. המערכת, מאפשרת כיום, גם לחברות קטנות יחסית, ליהנות בעלות סבירה ותוך זמן התקנה קצר, ממערכות שעד היום היו שמורות רק לחברות גדולות.

קראו עוד בידיעה שהתפרסמה ב- HRus

01/11/2013
הסוף לתשלומי השכר העודפים

סינריון משיקה מערכת אקספרס לניהול זמן ונוכחות עובדים עבור ארגונים קטנים

קראו עוד בידיעה שהתפרסמה ב"אנשים ומחשבים"

20/10/2013
סקר סינריון: עד כמה אנו מתפשרים על מקום העבודה?

סקר חדש שערך מכון גיאוקרטוגרפיה עבור סינריון בקרב מדגם של 500 עובדים שכירים במשק, מעלה כי יחסי העבודה והאמון במקום העבודה חשובים לעובד יותר משכר, קידום ויציבות תעסוקתית.

עוד עולה מהסקר כי יש פערים גדולים בין מקום העבודה המצוי לרצוי, במיוחד ביכולת ההתפתחות והקידום המקצועי של העובד, בשכר והתנאים הנלווים. בתחום החוסן הכלכלי של הארגון והיציבות התעסוקתית, הפער בין הרצוי למצוי עומד על 20%, ובנושא איזון בין שעות עבודה לפנאי כמו גם בנושא יחסי עבודה ואמון הפער בין הרצוי למצוי הוא 18%. באשר ל”עניין בעבודה” הפער הוא 16%. ל”קרבה למקום המגורים” יוחסה מידת חשיבות פחותה ושם גם הפער הקטן ביותר בין הרצוי למצוי – 3% בלבד.

קראו עוד בסקר המלא שהתפרסם ב News1

23/06/2013
גרטנר: Lumesse – מהמובילות בחדשנות מוצרים

דו”ח ריבוע הקסם של גרטנר:
Lumesse, ספקית הפתרונות לניהול כישרונות בארגון – מהחברות המובילות בחדשנות מוצרים והבנת צרכי השוק

סקר ריבוע הקסם (Magic Quadrant) של גרטנר לשנת 2012 בנושא מערכות תוכנה לניהול הכישורים והכישרונות בארגון (Talent Management), ממקם את חברת Lumesse כאחת החברות המובילות ב”חזונה” בתחום.

קרא עוד

01/06/2013
המפתח לפרויקטי IT מצטיינים: שיתוף פעולה לטווח הארוך בין לקוח לספק
זוכי IT Awards 2012 שנערך ע”י אנשים ומחשבים, הם העדות למפתח למצוינות – קשר ארוך טווח, המבוסס על שיח מתמיד בין הגורם העסקי ומחלקת ה- IT של הלקוח לבין היישום והפיתוח של הספק, אודות הצרכים והיכולות של שותפים אלה.
אנו בסינריון מערכות, שמחנו להיות חלק מהפרויקט הזוכה של מערכת השירות המקוון לעובדים ומנהלים של מכבי שירותי בריאות.
27/11/2012
שיעור גבוה של עובדים בישראל לא מודעים לזכויותיהם
סקר סינריון מערכות וגיאוקרטוגרפיה מגלה:
  • רק כמחצית מהעובדים בישראל יודעים במדויק מהי יתרת ימי החופשה שלהם
  • 38% מהעובדים לא יודעים מהי זכאותם לתשלום דמי מחלה על פי החוק
  • 6% מהמועסקים מדווחים כי הם מקבלים פחות ימי חופשה מהמתחייב בחוק, 4% מקבלים פחות דמי מחלה מהמתחייב בחוק ו- 7% לא מקבלים דמי הבראה
  • 16% מהזכאים להבנתם לתשלום שעות נוספות, אינם מקבלים תשלום עבור שעות אלה. אחוז הגברים המקבלים תשלום, גבוה משמעותית מאחוז הנשים
  • צעירים ובעלי הכנסה נמוכה מודעים פחות לזכויותיהם ולכן גם פחות מקבלים את הזכויות במלואן.

קרא עוד

19/11/2012
לראשונה בישראל: ממשק סמארטפון במערכת ארגונית

סינריון מערכות משיקה את Synerion Direct  פתרון מתקדם לניהול מערך העובדים עם ממשק משתמש חדשני וידידותי לעובדים ומנהלים בגישת ה- Mini Apps

27/06/2012
סקר דלויט: מנהלי ה-HR רוצים שהפתרונות החדשים לניהול ההון האנושי בארגון יהיו משולבים, מהירים וידידותיים

סקר חדש של חברת המחקר Bersin by Deloitte, המתמחה במחקרים בתחום ניהול משאבי האנוש, מגלה כי 76% מהמנהלים המתכננים לרכוש או לשדרג את מערכות התוכנה לניהול ההון האנושי בארגונם, מחפשים אחר פתרונות טכנולוגיים מהירים יותר וכאלה שיעניקו פתרון טוב יותר לבעיות הניצבות בפניהם.

קרא עוד

29/04/2012
סינריון מערכות משיקה את מערכת Synerion Mobile

מערכת Synerion Mobile מאפשרת ניהול דיווח נוכחות באמצעות שימוש בטלפונים חכמים (Smartphone) וקבלת תמונה מהימנה ומדויקת, אודות נוכחות עובדים באתרים מבוזרים, עובדי שטח וכן עובדים במשרד. המערכת מאפשרת להציג דיווחי שעות, היעדרויות, מאזני חופשות וכד’, באמצעות שימוש במערכת הפעלה iOS או אנדרואיד.

18/01/2012
סינריון מערכות רכשה את חברת ITR הקנדית

סינריון מערכות הודיעה השבוע כי רכשה את חברת ITR הקנדית. בכך הופכת סינריון מערכות לספק הפרטי הגדול ביותר בקנדה לפתרונות לניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management) לשוק הבינוני.

07/07/2011
חופשה נעימה: 88% מההורים מתכוונים לצאת לחופש בקיץ
סקר סינריון מערכות וגיאוקרטוגרפיה מגלה גם כי פחות מ-15% מההורים ציינו כי מקום עבודתם מספק או משתתף במסגרות לילדים . המגזר הציבורי מסייע יותר להורה העובד.
02/06/2011
מערכות התוכנה של סינריון לניהול ובקרת זמן ונוכחות עובדים – מעתה גם במודל Hosting

מספר לקוחות כבר בחרו להסב את המערכת שברשותם ולעבור למודל תוכנה באירוח.
סינריון מערכות, מציעה מעתה את מערכת ניהול זמן ונוכחות עובדים שלה – Synerion TimeKeeper, המותקנת ופועלת אצל אלפי לקוחות בארץ ובחו”ל, גם במודל תוכנה באירוח (Hosting).

קרא עוד

01/06/2011
סינריון מערכות משיקה את Synerion Recruitment – מערכת ממוחשבת לגיוס עובדים

המערכת החדשה מאפשרת שליטה על מכלול הפעילות הכרוכה בתהליך הגיוס.

31/05/2011
רשת הריבוע הכחול מציגה חסכון של 2 מליון ₪ בשנה

זאת בעקבות השימוש במערכת מרכזית לניהול זמן ונוכחות עובדים של סינריון.

המערכת הובילה לאוטומציה של תהליכי ניהול העובדים ובכך להתייעלות ושיפור רווחיות הארגון.

קרא עוד

05/04/2011
סקר חדש מעלה: בפסח 2011 רוב הישראלים (60%) יוצאים לחופשה

מסקר שערכה חברת גיאוקרטוגרפיה עבור חברת סינריון בקרב 500 איש, עולה שהשנה כ־60% מציבור העובדים בישראל ייצאו באופן רשמי לחופשת פסח ארוכה ומפנקת. 40% מהם יעשו זאת במימון חלקי או מלא של המעסיק.

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים