תפריט

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

יישום מערכות וניהול פרוייקטים

מענה לצרכים ייחודיים

אנו ב- Synerion מבינים כי למרות שיש קווי דמיון מסוימים בין ארגונים שונים ותעשיות שונות, הרי שכל חברה היא ייחודית. על מנת להפיק את המרב והמיטב מהפונקציונאליות העשירה של הפתרונות שלנו, אנו מציעים מערכות גמישות המאפשרות התאמה לצרכי הלקוח. מתודולוגיות ייחודיות ומוכחות של תהליכי יישום והטמעה מותאמים לכל ארגון מאפשרות לזהות את הצרכים האמיתיים והמורכבים של לקוחותינו, להאיץ את תהליכי היישום וההטמעה, ולוודא שהיתרונות העסקיים שמציעים פתרונותינו, מנוצלים בצורה המיטבית ומבטיחים החזר מהיר של ההשקעה.

ניסיון מוכח המבטיח יישום מערכת יעיל

הבנה וידע מעמיקים נרכשים לאורך שנים של ניסיון ולמידה. עם ניסיון של קרוב לשלושה עשורים, לנו ב- Synerion יש היכרות עם הצרכים הייחודיים של סוגים שונים של ארגונים, על פי מגזר, היקפים, מורכבות הארגון ועוד. היכולות של צוותי היישום המיומנים שלנו, המוכשרים להתמודד עם כל משימה, מורכבת ככל שתהייה, על בסיס מתודולוגיות מוכחות, תוך שימוש בשיטות עבודה ותהליכים מוכחים – Best Practices,  מבטיחים את הצלחת התהליך.

בקצב שלכם

את הפתרונות שלנו ניתן ליישם כמהלך מקיף או באופן מדורג, בהתאם לקצב המתאים לארגון. בין אם מדובר ביישום  מערכות נבחרות מתוך חבילות הפתרונות שאנו מציעים, או ביישום מדורג עפ”י חטיבות ארגוניות או אתרים, אנו מספקים לכם פתרונות הצומחים עם הארגון ונותנים לו מענה בטווח המיידי והעתידי.

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים