תפריט

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

אודות Synerion

חברת Synerion, לביא טיימטק לשעבר, מציעה פתרונות טכנולוגים ושירותים המגשרים ומקשרים בין פעילות כוח אדם שוטפת ובין ניהול יזום של ההון האנושי, ומאפשרים לארגונים להעצים את ביצועיהם העסקיים. הודות לכך הם מאפשרים להנהלה למקסם את המשאב היקר ביותר שלה – המשאב האנושי וליצור סינרגיה בין ביצועי העובדים לאסטרטגיה העסקית של הארגון.

על בסיס ניסיון נצבר במהלך שלושה עשורים בפיתוח, יישום והטמעה של מערכות לניהול המשאב האנושי בארגון, אנו ב- Synerion מציעים לכם מגוון פתרונות בעזרתם תוכלו לתכנן, לנטר ולמקסם את שלבי מחזור חיי העובד בארגון:

עם הפתרונות שלנו תוכלו למקסם את יכולות המשאב האנושי שלכם, לנהל את כל שלבי מחזור החיים של העובד בארגון ולהעצים את הביצועים העסקיים.

ניסיון בינלאומי הנותן מענה לצרכי ארגונים במגוון מגזרים עסקיים

הפתרונות שלנו משמשים למעלה מ- 8,000 ארגונים ברחבי העולם ומשרתים למעלה מ- 7,500,000 עובדים, במגוון רחב של תחומים עסקיים, כגון ייצור, מלונאות, שירותי בריאות, דיור מוגן ובתי אבות, קמעונאות, פיננסים, טלקומוניקציה ועוד. עם משרדים בישראל ובצפון אמריקה ורשת של שותפים עסקיים באירופה ובדרום אפריקה, Synerion מספקת שירות בינלאומי בהתאמה מקומית.

פתרונות מקיפים

אנו מציעים לכם פתרונות מודולאריים, הניתנים להטמעה כמערכת שלמה ומקיפה, או ליישום בגישה מודולארית המאפשרת לארגונכם להטמיע ולהוסיף רכיבי מערכת בהדרגה ועל פי הצורך.
החל משלבי גיוס העובדים ועד לשימור העובדים בחברה, מנתוני ניהול זמן ונוכחות ועד לניהול הביצועים העסקיים – הפתרונות של Synerion מציעים לארגונכם פלטפורמה מקיפה ומודולארית המאפשרת מינוף ואופטימיזציה של המשאב החשוב ביותר שלכם – העובדים.

עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

חברת סינריון מערכות מאמצת את הסטנדרטים הגבוהים ביותר במטרה להבטיח את רמת אבטחת מידע המיטבית, במסגרת מתן שירות ללקוחות החברה בתחום שירותים ומערכות מחשוב בענן.

מערך אבטחת מידע שלנו מבוסס העל מתודולוגיות ואסטרטגיות מתקדמות לשמירה על הפרטיות, כמו גם לאיתור וניהול סיכונים, תוך מזעור ומניעת סיכונים שמשפיעים על אבטחת מאגרי מידע ונכסי החברה.

אנו מקפידים על בקרה שוטפת ואובייקטיבית, המבוצעת על יד מומחים בתחום, שאינם עובדי החברה, ומנחים אותנו בטיפול באתגרי אבטחת המידע ובהיבטים רגולטורים.

תקן ISO 27001 לאבטחת מידע

סינריון הוסמכה לתקן ISO 27001 לאבטחת מידע, לאחר שעמדה בסדרת מבדקי ההתעדה הנדרשים.

התקן למערכת ניהול אבטחת המידע 27001 ISO מגדיר עקרונות שיטתיים ותכליתיים, להקמה, ניהול ותחזוקה של מערכת אבטחת מידע המתאימה לארגון. ההתעדה מוכיחה שהארגון נוקט באמצעים המתאימים בכדי לממש את מחויבותו לשמירה על המידע ולנהלו בצורה יעילה.

העמידה בדרישות התקן מעידה כי סינריון מערכות זיהתה נכסי מידע ומנהלת סיכונים עבורם, הגדירה את כלל הבקרות הנחוצות בתחום אבטחת המידע, פיתחה יכולת התאוששות מאסון והמשכיות עסקית ומיישמת תהליכי למידה, הפקת לקחים ושיפור מתמיד.

עמידה בדרישות SOC

סינריון הוסמכה גם לתקן SOC לאחר שעמדה בכל סדרת המבדקים הנדרשים. SOC (Service Organization Controls) הוא תקן המגדיר נהלי בקרה ודוחות, עבור ארגונים הנותנים שרותי מחשוב בענן המבוססים על עיבוד נתוני לקוחותיהם.

SOC הוא דוח של המכון האמריקאי לרואי חשבון (AICPA) המגדיר קריטריונים לניהול נתוני לקוחות המבוססים על חמישה “עקרונות אמון השירות” – אבטחה, זמינות, שלמות עיבוד, סודיות ופרטיות.

העמידה בדרישות התקן מעידה כי סינריון מבטיחה ללקוחותיה שכל סוגי הטיפול בנתונים שלהם: שידור, אחסון, תחזוקה, עיבוד וביטול/מחיקה, מבוצעים באופן מאובטח תוך שמירה על סודיות והגנה על האינטרסים שלהם ועל פרטיותם.

ההסמכה לתקן ISO 27001 ולתקן SOC, כמו גם מבדקי החדירה שנערכו למערכות שלנו לניהול המשאב האנושי בענן, הם נדבך משמעותי בנושא, כחלק משיפור מתמיד בהתנהלות החברה ובאבטחת המידע גם במוצרים שלנו בענן.

תקן ISO 9001 לניהול איכות

סינריון הוסמכה גם לתקן ISO 9001 לניהול איכות, לאחר שעמדה בסדרת מבדקי התעודה הנדרשים.

תקן ISO 9001 מגדיר את הדרישות למערכת ניהול איכות בהן הארגון צריך לעמוד. עמידה בדרישות התקן מעידה כי חברת סינריון

  • מספקת באופן עקבי מוצר העומד בדרישות הלקוח ובדרישות תחיקתיות ישימות.
  • חותרת להגביר את שביעות רצון לקוחותיו באמצעות יישום אפקטיבי של מערכת ניהול האיכות בארגון.
  • נותנת מענה לסיכונים ולהזדמנויות השייכים להקשרה וליעדיה.
  • מיישמת תהליכים לשיפור מתמיד של המערכת באמצעות הבטחת התאמה (CONFORMITY) לדרישות הלקוח ולדרישות תחיקתיות ישימות.

ראו גם את מדיניות הגנת פרטיות והצהרת GDPR שלנו.

פתרונות התוכנה המתקדמים של סינריון בשירות חברות מובילות

לוגו KPMG

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים