תפריט

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

פתרונות ניהול הון אנושי בארגון

חבילת הפתרונות המקיפה והמודולארית של Synerion לניהול ההון האנושי מאפשרת לכם לתכנן, לנטר, ולמקסם את מחזור חיי העובד בארגון

פתרונות  Synerion לניהול ההון האנושי (HCM – Human Capital Management) פועלים ברמה הטקטית והאסטרטגית כאחד:

עם הפתרונות שלנו תוכלו למקסם את יכולות המשאב האנושי שלכם, לנהל את כל שלבי מחזור החיים של העובד בארגון ולהעצים את הביצועים העסקיים.

Synerion מספקת לכם כלים מתקדמים לניהול יעיל, איכותי ומעצים
של ההון האנושי בארגון:

  • פתרונות מקיפים עם פונקציונאליות עשירה, כלי Analytics ותצוגות גראפיות לנוחות בשימוש
  • גישה מודולארית – פתרונות הצומחים עם הארגון ונותנים ערך מוסף ומענה מתמשך לצרכיו המיידים וליעדיו העתידיים פתרונות גלובליים עם התאמה מלאה לדרישות לוקאליות, לשונות בין ארגונים, לצרכיהם ולאופן עבודתם, כולל תמיכה במגוון שפות
  • פתרונות  HR מובילים מסוגם – טכנולוגיה מתקדמת של חברות ותיקות, מנוסות ומומחיות בתחומן, ליצירת סינרגיה בניהול ההון האנושי בארגון
  • Best Practice – שירותים מקצועיים, שיטות עבודה וארגון שכבר הוכחו כיעילים הלכה למעשה
  • יחס מיטבי של עלות-תועלת.

ניהול מערך העובדים (WFM – Workforce Management)
שפרו תפוקות. נהלו ביעילות את זמן העבודה. צמצמו שעות נוספות. הגיבו לשינויים.

חבילת הפתרונות החדשה של סינריון לניהול ניהול מערך העובדים בארגון, Synerion WFM 4G, נותנת מענה מלא לתהליכי ניהול עובדים ומאפשרת לכם לייעל באופן משמעותי את מגוון המשימות של ניהול כוח האדם בארגון: החל מניהול זמן ונוכחות וניהול היעדרויות, דרך סידור עבודה למניעת מצבי איוש חסר/יתר, התראות לשמירה על חוקי עבודה, תמחיר משימות לשליטה בעלויות העבודה, אפליקציה לדיווח באמצעות הסמארטפון, ועוד.
ממשק חדשני לעובדים ומנהלים, מבוסס HTML5, מאפשר גישה ישירה למידע הנדרש באמצעות כל דפדפן. התראות והודעות יזומות מפנות את תשומת ליבכם לנושאים שדורשים טיפול ועדכון מיידי. תצוגות נתונים ויכולות Analytics חושפות בפניכם מדדים חשובים בזמן אמת, ומאפשרות בקרה וביצוע התאמות נדרשות.

חשבות שכר
ניהול כל נושאי השכר והמשאב האנושי, בחבילה אחת

חבילת Synerion 100 לחברות בגודל קטן ובינוני –  שירותי חשבות שכר מחשב שכר בכיר, מיומן ומנוסה, כמו גם פתרונות משולבים לניהול נתוני שכר, משאבי אנוש ונוכחות עובדים.
חבילת Synerion 500 למנהלי משאבי אנוש וחשבי שכר בחברות גדולות – פתרונות משולבים לניהול נתוני שכר, משאבי אנוש ונוכחות עובדים.
חבילת Synerion Basic לרואי חשבון – פתרונות משולבים לניהול נתוני השכר ודיווחי נוכחות של עובדים.    

הפתרונות המשולבים שלנו, לניהול כל נושאי השכר והמשאב האנושי, חוסכים לכם את הצורך בהקמת נתונים במערכות שונות, מאפשרים לכם אוטומציה של תהליכים וצמצום אדמיניסטרציה וניירת.

בקרת כניסה (Access Control)
הגנו על אתרי הארגון. נטרו נוכחות עובדים ומבקרים.

פתרונות מתקדמים המאפשרים ניהול הרשאות כניסה ויציאה מהארגון ומאתרים מוגדרים, במטרה למנוע כניסה של מי שאינם מורשים, ומהווים חלק אינטגראלי ממערך האבטחה של הארגון.
מערכות בקרת הכניסה משתלבות באופן מלא עם מערכת הנוכחות של Synerion, חוסכות את הצורך בהקמה כפולה של נתוני העובד ומאפשרות זרימת נתונים בין המערכות. 

ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון – פתרונות SAP SuccessFactors
ממשו את יעדי הארגון. טפחו ושמרו עובדים. היערכו לקראת העתיד.

Success Synerion היא חבילת הפתרונות הייחודית בענן של SAP SuccessFactors בשילוב עם תיק העובד של Synerion. בעזרת פתרונות Success Synerion תוכלו לגייס עובדים, לטפח, לפתח ולשמר אותם, להעמיק מחוברות לארגון (engagement), לזהות את בעלי התרומה המרכזית להשגת היעדים ואת בעלי הפוטנציאל לצורך בניית מנהיגות ארגונית מנצחת ולשיפור התוצאות העסקיות. 
הפתרונות שלנו נותנים מענה הוליסטי, בגישה מודולארית: משלב הגיוס, דרך קליטת עובדים, הערכת עובדים, ניהול תמריצים, ניהול למידה ופיתוח עובדים ועד לתכנון העתודה הניהולית שלכם

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים