תפריט

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

דפי מידע להורדה

Synerion Time and Attendance – מערכת לניהול זמן ונוכחות עובדים

שלטו בשעות הנוספות. צמצמו עלויות שכר.
תוכנת Synerion Time and Attendance לניהול נוכחות עובדים מעניקה לך תמונה מקיפה ומפורטת של שעות עבודה שהארגון צורך, מקצה ומשלם עבורן, ומאפשרת לך התייעלות מתמדת ודיוק מרבי בחישובי שכר.

קרא עוד

Synerion Absence Management – מערכת ניהול היעדרויות עובדים

שלטו בהיעדרויות. צמצמו נזקים תפעוליים וכלכליים.
Synerion Absence Management, מערכת לניהול ההיעדרויות מבית Synerion, מאפשרת לממונים וראשי מחלקות לתכנן ולנהל את היעדרות הכפופים להם באופן המאפשר איזון בין בקשות וזכאות העובדים להיעדרות, לבין הצרכים התפעוליים של הארגון.

קרא עוד

Synerion Scheduling – מערכת סידור עבודה

שבצו את האדם הנכון, במקום הנכון ובזמן הנכון.
מנעו סיכונים וקנסות. שמרו על מסגרת תקציב.

Synerion Scheduling, תוכנת סידור עבודה של Synerion נותנת מענה לאתגרים העיקריים של מגזרים עתירי עבודה, אשר במרכזם שליטה על עלויות העבודה מבלי לפגוע בטיב השירות, תוך שמירה על דיני עבודה והתאמה להסכמי עבודה אישיים וקיבוציים.

קרא עוד

Synerion Labor Costing – מערכת תמחיר משימות

שלטו בעלויות העבודה. שמרו על יעדי רווחיות.
תוכנה לניהול תמחיר משימות Synerion Labor Costing מאפשרת לכם לעקוב בזמן אמיתי אחר ניצול שעות העבודה ועלותן לפי משימה/פרויקט – ברמת הארגון, מחלקה או עובד – ולשמור על יעדיי רווחיות.

קרא עוד

Synerion Direct – מערכת שירות עצמי לעובדים ומנהלים של Synerion

שקיפות של כל המידע החשוב לכם

Synerion Direct מערכת השירות העצמי (ESS/MSS – Employee Self Service / Manager Self Service) החדשה של Synerion מאפשרת גישה ישירה למידע, עדכון ותקשורת בין עובדים ומנהלים בנושאי נוכחות, היעדרות, משימות וסידור עבודה.

קרא עוד

תיק עובד – Synerion Core HR

מידע נגיש, זמין, גמיש ומותאם לצרכי הארגון
תיק העובד האינטרנטי החדש והמקיף של סינריון, Synerion Core HR מרכז מידע ומספק תמונה עדכנית והיסטורית אודות כל עובד בחברה, החל מפרטיו האישיים, דרך תהליכי קליטה, היסטוריה תעסוקתית, קורסים, הדרכות והכשרות, סיכום שיחות אישיות והערכות ביצועים, ועד לסיום העסקה.

קרא עוד

אפליקציית Smartphone

דיווח מהימן מכל מקום
Synerion Mobile Pro מאפשרת דיווח נוכחות מבוסס מיקום, משלוח בקשות היעדרות, דיווח משימות, תצוגת סידור עבודה, תצוגת גיליון נוכחות כולל אפשרויות עדכון, הגשת דוח הוצאות, ספר טלפונים ארגוני ועוד.

קרא עוד

פתרון לחברות הייטק

שילטו בנוכחות, היעדרויות וביצוע פרויקטים. 
מערכת Synerion WFM Express לניהול הזמן ונוכחות העובדים היא גרסת “חבר והפעל” המיועדת לארגונים קטנים עד בינוניים ומספקת תמונה מקיפה ומדויקת של שעות העבודה אשר הארגון צורך ומשלם עבורן וזאת על מנת לסייע בניהול חלק ורווחי.

קרא עוד

פתרונות בקרת כניסה

מערכות בקרת כניסה מאפשרות לכם לפקח ולשלוט על האזורים עליהם אתם רוצים להגן, ולמנוע כניסה של מי שאינם מורשים. מערכות אלו מנטרות כניסות ויציאות של הן של עובדים והן של מבקרים / אורחים.

מערכות בקרת הכניסה משתלבות באופן מלא עם מערכת נוכחות של Synerion, חוסכות את הצורך בהקמה כפולה של נתוני העובד, מאפשרות זרימת נתונים בין המערכות, ומבטיחות הטמעה קלה באמצעות ייבוא נתונים ממערכות קודמות בזמן ההקמה.

קרא עוד

Synerion Recruitment – מערכת גיוס עובדים של Synerion

גייסו את המתאימים ביותר. חסכו עלויות גיוס עובדים. קצרו את משך הגיוס.

מערכת Recruitment Synerion מאפשרת ניהול דרישות, קליטת קו”ח של מועמדים ממגוון מקורות, יצירת מאגר מועמדים איכותי, מיון וסינון המועמדים המתאימים ביותר לדרישות הארגון ומעקב ותיעוד אוטומטי של כל שלבי תהליך הגיוס.

עם המערכת ניתן לנהל תהליך גיוס עובדים איכותי, המצמצם את העלות הגבוהה שכרוכה בגיוס, בהכשרה, בשימור ובקידום העובד בחברה ומניב החזר מהיר של ההשקעה.

קרא עוד

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים