תפריט

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

קבלת פנים חמה לאורחים. חסימת כניסה של בלתי מורשים.
מערכת בקרת כניסה במלון שרתון תל-אביב

אודות מלון שרתון תל-אביב

על קו החוף של תל-אביב, עם 318 חדרי אירוח וסוויטות, בריכה, חדר כושר, ספא, טרקליני אירוח, חדר אוכל המציע ארוחות עשירות, מסעדת שף ומרכז כנסים ואירועים, מלון שרתון תל אביב מספק חווית אירוח שהיא שילוב של סגנון בינלאומי מתוחכם ושירות אישי ידידותי, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
על מנת לעמוד בסטנדרטים גבוהים אלה, מעסיק המלון צוות קבוע של כ- 300 עובדים, המתוגבר בעובדים עונתיים מחברות כ"א בתקופות הבוערות.

האתגרים

בפני הנהלת המלון עמדו שני אתגרים, שלכאורה לא היה קשר ביניהם.
אבטחה – האתגר הראשון הוא מחויבות המלון לתחושת הביטחון האישי של אורחיו מרגע הצ'ק אין ועד הצ'ק אאוט. לכן מקפיד המלון על מערך אבטחה יעיל ומהימן ושימת דגש על בניית המוכנות ויכולת התגובה במצבים שבשגרה ובמצבי חירום. זהו שילוב בין כוח אדם מיומן לבין פתרונות טכנולוגים.
כחלק ממערך האבטחה, חשוב היה למלון להפעיל אמצעים טכנולוגיים נוספים על מנת למנוע כניסה של מבקרים בלתי קרואים ואף של עובדים, לאזורים אליהם אינם אמורים להיכנס, וזאת בנוסף למצלמות האבטחה הקיימות.
נוכחות עובדים – האתגר השני היה איסוף נתוני הנוכחות של עובדי המלון באמצעות מערכת אמינה שתחליף את שעוני הנוכחות מרובי התקלות, אשר לא אפשרו זרימת מידע מלא, בקרה שוטפת על נוכחות עובדים, וכתוצאה מכך גם גרמו לעומס של עבודה אדמיניסטרטיבית לקראת הכנת המשכורות.

"הבחירה בפתרונות בקרת הכניסה של סינריון היתה ברורה.
זו מערכת אמינה יציבה, הפועלת באינטגרציה למערכת הנוכחות.
אך מעבר לכך, מדובר בידע מקצועי המקיף וטיב השירות."
ירון פורת, מנהל מערכות מידע, שרתון ת"א

הפתרון – בקרת כניסה של Synerion

הבחירה במערכת בקרת הכניסה של סינריון, אפשרה למלון למעשה "לתפוס שתי ציפורים במכה אחת".
פתרונות בקרת הכניסה של סינריון, המותקנים ברחבי המלון באזורים כגון: חדר הכספות, מחסנים (שבמלונות יוקרה מכילים גם מוצרי מזון ומשקאות יקרים במיוחד), משרדים ועוד, מאפשרים כניסה מבוקרת של מורשים בלבד ובקרה מדויקת של: מי נכנס, להיכן ומתי.
גם באזורים "ציבוריים" יותר כגון לובי המלון, יש צורך באבטחה של נקודות רגישות כדוגמת דלת הכניסה הראשית בלובי, הניתנת לפתיחה רק ע"י אנשי הצוות. חיבור של בקרת הכניסה למערכת בקרת אש, מבטיח כי במקרה חירום גם דלת זו תפתח ותישאר פתוחה.
המערכת גם נותנת מענה במידת הצורך בעת הפעלת נהלי חירום. בלחיצת כפתור ניתן להפיק רשימה של כל מי העובדים שנמצאים באותו רגע בשטח המלון, על מנת שכל הנוכחים יתגייסו למשימה שהוגדרה להם, במהירות וביעילות.
אולם מעבר למענה לצרכי האבטחה שמספקת מערכת בקרת הכניסה, היא משמשת גם לצורך דיווח הנוכחות של העובד.
"לאינטגרציה בין מערכת בקרת הכניסה למערכת הנוכחות של סינריון הפועלת במלון מזה למעלה מ- 15 שנה, יש מספר יתרונות", מסביר ירון פורת, מנהל מערכות המידע של המלון. "מכיוון שמדובר במערכות אמינות ויציבות, ניתן להבטיח איסוף רציף של נתוני כניסה ויציאה, וזרימה שוטפת של המידע בין המערכות לצורך ניהול זמן ונוכחות של העובדים. בנוסף, אין צורך להקים עובד חדש בשתי מערכות שונות. המידע עובר ממערכת אחת לשנייה, וכל זאת כ"פתרון מדף" החוסך את הצורך בבניית ממשק ייעודי בין מערכת האיסוף למערכת הנוכחות".
בנוסף לתיעוד הכניסות והיציאות לצורך חישוב הנוכחות של העובד, המערכת מנטרת גם את שעות הנוכחות של עובדי חברות כ"א המתגברים את העובדים הקבועים של המלון בעונות השיא, ומאפשרת הפקת דוח (בפורמטים שונים כגון אקסל וטקסט) שמועבר למעסיק לצורך הכנת משכורות.
"הבחירה בפתרונות בקרת הכניסה של סינריון היתה ברורה. זו מערכת אמינה יציבה, הפועלת באינטגרציה למערכת הנוכחות. אך מעבר לכך, מדובר בידע מקצועי המקיף וטיב השירות."
אומר ירון פורת ומוסיף: "כמו במקרה של מערכת הנוכחות שבה אנו דבקים לאורך השנים בזכות הידע והניסיון של אנשי סינריון ויכולתם לתת מענה מיטבי לצרכים המיוחדים של ענף המלונאות, כך גם בתחום בקרת הכניסה. ההבנה המקצועית של צוות בקרת הכניסה של סינריון, אפשרה התאמת אמצעי בקרת הכניסה הנכון ביותר לכל צורך, שהרי אין דין מחסן כדין דלת המיועדת לכניסת מזוודות האורחים, וזאת תוך ראיית התמונה הכוללת".

היתרונות

  • שליטה מרכזית על כניסות לאזורים מאובטחים
  • מוכנות במקרה של הפעלת נהלי חירום
  • תחושת ביטחון מוגברת
  • עצם קיומה של מערכת בקרת כניסה מהווה גורם מרתיע
  • העברה שוטפת של מידע למערכת נוכחות עובדים
  • בקרה על שעות עבודה של קבלני משנה ועובדי חברת כ"א
  • אין צורך בשעוני נוכחות
  • מערכת אמינה ויציבה
  • ידע מקצועי ושירות מצוין ומהיר.

 

מערכות נוספות מבית סינריון הפועלות במלון שרתון ת"א:
ניהול זמן ונוכחות עובדים, סידור עבודה כולל התראות בפני
חריגה מדיני עבודה, ומערכת גיוס עובדים.

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים