תפריט

לקבלת הצעה

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

מניעים מצויינות – מערכת תמריצים ותגמול ב- Altair

Altair היא החברה המובילה לפתרונות Long Term Evolution – 4G LTE. בשוק התחרותי של ההייטק, חיפשה Altair פתרון לניהול תמריצים ותגמולים, שיסייע לה למשוך ולשמר בארגון את המקצוענים המובילים בתחום.

חברת Altair היא חברה גלובלית, בצמיחה מתמדת. ככל שגדלה כמות העובדים, חיפשה Altair פתרונות מרכזיים שיאפשרו לה לנהל את המידע אודות עובדיה, כמו גם את התגמולים והתמריצים הניתנים להם.

Altair חיפשה מערכת שתאפשר לה מבט מקיף אודות ההון האנושי שלה, ויכולות ניתוח נתונים שיספקו תובנות וייסעו בקבלת החלטות מושכלות. החברה בחרה בתוכנת Lumesse המבוססת על Best Practice ומאפשרת עליה לאוויר תוך מספר ימים ועומדת בסטנדרטים גבוהים ביותר של אבטחת מידע.

מתוך מבט ארוך טווח וצפי להרחבת הצרכים של מחלקת משאבי האנוש, בחרו ב- Altair בפתרון שניתן לצמוח איתו ולהוסיף מודולים משלימים מתוך חבילת פתרונות אינטגרטיבית.

אודות Altair

Altair Semiconductors היא הספק העולמי המוביל של פתרונות תקשורת 4G LTE ושחקן מרכזי בתחום ה- Internet of Everything.

הפתרונות של Altair מאפשרים תקשורת אלחוטית מהירה מהדור החדש, והם מותקנים בלמעלה מ- 80 מכשירים כגון: טאבלטים, netbooks, hotspots, יישומי M2M ועוד.

החברה שנוסדה ב- 2005 נמצאת בצמיחה מתמדת ומונה כ- 200 עובדים, מרביתם במרכז הפיתוח ומטה החברה הממוקם בישראל, ואחרים בחברות הבת הפרוסות בארה”ב, סין, טאיוון, יפן והודו.

פתרונות מניעים מצויינות

“בחרנו במערכות Lumeese לניהול אסטרטגי של ההון האנושי (Talent Management) משום שהתאימו לתפיסת ה- HR שלנו”, אומרת שלומית סמל, סמנכ”ל משאבי אנוש ב- Altair. “חיפשנו פתרון שירכז את כל המידע אודות העובדים והמשרות שהיה לפני כן מפוזר במספר מערכות ונוהל בקבצי אקסל. כעת, בזכות המערכת, יש לנו מבט מקיף אודות העובדים שלנו בדגש על ניהול התגמולים והתמריצים, כמו גם תמונה מלאה של מספר ומבנה המשרות בכל יחידה ארגונית ואילו מהן אינן מאויישות.”

יכולות ניתוח הנתונים וגמישות הדיווח מאפשרים ל- Altair לסנן מידע עפ”י אוכלוסיות שונות בארגון, ונושאים שונים, כך שהדוח יכיל רק את הנתונים הרלוונטיים באותו רגע ויאפשרו מבט כולל או פרטני, על-פי צורך. דוחות אלה מספקים ל- Altair תובנות בנושאים שונים של ניהול ההון האנושי ומסייעים בקבלת החלטות מושכלות.

המערכת מאפשרת בניית תיקים אישיים דיגיטאליים בקלות רבה, ניהול עץ ארגוני יפה ויזואלית, ברור ונוח לתפעול.

בשלב זה, המטרה העיקרית של המערכת מתמקדת בניהול התגמולים והתמריצים של העובדים – עדכוני שכר וחלוקת אופציות.

“אנו פועלים בשוק התחרותי של ההייטק, בו האנשים שלנו הם הנכס החשוב ביותר, שהביא אותנו למעמד של החברה המובילה בתחומה. ניהול נכון של תגמולים ותמריצים מהווה כלי מרכזי המאפשר לנו למשוך לארגון את מיטב המוחות ולשמר אותם לאורך זמן”, מסבירה שלומית סמל. “ההשוואה של התנאים שאנו מציעים מול התנאים המקובלים בשוק, תאפשר לנו לעקוב אחר התגמולים והתמריצים שקיבל כל אחד מהעובדים עד היום, ולהקצות את המשאבים באופן המיטבי בין העובדים שלנו, על-פי תוצאות שיחות הערכה.”

הבחירה במערכת Lumesse נעשתה מתוך מבט ארוך טווח על התפתחות הארגון. האפשרות להוסיף מודולים אינטגרטיביים למערכת ככל שצרכי הארגון יתפתחו, היוותה שיקול מרכזי בבחירה. “חיפשנו פתרון מקיף בגישה מודולרית”, מסבירה שלומית סמל, “פתרון לטווח הארוך, שיגדל איתנו ואנחנו נגדל איתו”.

תוצאות מרשימות

הפונקציונאליות העשירה של מערכת Lumesse לניהול ההון האנושי בארגון, כמו גם נוחות השימוש במערכת מאפשרים ל- Altair זמינות של הנתונים בלחיצת כפתור, בכל חתך שמתבקש. בזכות יכולות אלה, לא נדרשו כמעט תהליכי יישום והטמעה ותהליכי ניהול המשאב האנושי בארגון הפכו להיות יעילים יותר.

“הגדרנו בתחילת הפרויקט את הצרכים שלנו והדרישות מהמערכת. צוות Synerion הקים עבורנו את המערכת כך שתיתן מענה לדרישות אלו. תוך שבוע בוצעה קליטה של כל הנתונים ההיסטוריים שנצברו אודות העובדים במערכות אחרות, המערכת החדשה עלתה לאוויר ויכולנו להתחיל לעבוד איתה,” אומרת שלומית סמל.

כעת Altair יכולה לתכנן, לעקוב אחר נתוני העובדים, ובפרט נתוני תגמולים ותמריצים, ולנהל אותם ביעילות.

“הפתרון של Lumesse לניהול אסטרטגי של ההון האנושי נותן לנו מענה מצויין לצרכינו הנוכחיים ואנו מאמינים שייתן מענה מיטבי גם לצרכים עתידיים שלנו. בחנו מספר מערכות ובחרנו ב- Lumesse משום שזו הבחירה הנכונה במונחי עלות-תועלת”, מסכמת שלומית סמל, סמנכ”ל HR ב- Altair.

רגע לפני שאתם הולכים

הכירו את Synerion 100

חבילה משולבת לחשבות שכר ופתרונות ניהול משאבי אנוש ונוכחות, לחברות עד 100 עובדים